Als een ‘nationale familiesedan’ met een cumulatieve verkoop van meer dan 2,7 miljoen exemplaren, is de DOORD Qin Plus DM-i 2026 geeft een nieuwe vorm aan de compacte stekker-in de markt voor hybride sedans door middel van uitgebreide upgrades. Met drie kernsterkten - ultra-lange actieradius, ultra-laag brandstofverbruik en uitstekende kosten-prestaties - voldoet dit model precies aan de belangrijkste behoeften van gezinsgebruikers. De combinatie van een puur elektrisch bereik van 210 km en een gecombineerd bereik van meer dan 2100 km elimineert op effectieve wijze de zorgen over opladen tijdens het dagelijkse woon-werkverkeer in de stad, terwijl het met vertrouwen reisscenario's over lange- afstanden kan afhandelen, waardoor het een voorkeurskeuze is voor gezinnen wereldwijd die op zoek zijn naar een plug-hybride sedan in.
Exterieurontwerp: geavanceerde Dragon Face-esthetiek met zowel textuur als persoonlijkheid


De BYD Qin Plus DM-i 2026 zet de iconische Dragon Face-ontwerptaal van het merk voort. De voorkant is voorzien van een grote-grille met een interne structuur met een punt-matrix, gecombineerd met slanke LED-split-koplampen, die een balans bieden tussen scherpte en verfijning. De koplampunits integreren verborgen mono-projectoren, die zorgen voor een uniforme en transparante verlichting met uitstekend zicht 's nachts. Vergeleken met het sport-georiënteerde frontontwerp van de MG6 PHEV, het lijkt meer beheerst en premium, terwijl het de jeugdige vitaliteit behoudt.
Een centraal ingebed ‘Qin’-embleem versterkt de merkherkenning. De onderste bumper is voorzien van een zwart beschermend paneel om krassen op de onderkant te verminderen, wat de functionaliteit vergroot. De hogere uitvoeringen zijn uitgerust met drievoudige- camera's aan de voorzijde en meerdere buitensensoren, die hardwareondersteuning bieden voor intelligente rijassistentie - een configuratie die vaak optioneel is bij concurrenten zoals de Roewe i6 MAX PHEV.


Het zijprofiel is glad en goed geproportioneerd. Met een carrosserielengte van 4.780 mm en een lange wielbasis van 2.718 mm heeft de auto een elegante uitstraling en is er tegelijkertijd royale binnenruimte. De gesegmenteerde taillelijn is meer uitgesproken dan die van de vorige generatie en loopt van voor naar achter, waardoor de volle en gespierde carrosserievorm wordt benadrukt. Gecombineerd met donkergekleurde lichtmetalen velgen zorgt dit voor een sterke sportieve uitstraling.
In tegenstelling tot de fastback in coupé-stijlChangan UNI-V iDD, de BYD Qin Plus DM-i 2026 heeft een praktischer fastback-ontwerp dat sportiviteit combineert met hoofdruimtecomfort. Traditionele mechanische deurgrepen blijven behouden vanwege de betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten, - beter geschikt voor gezins-gericht gebruik.


Het ontwerp van de achterkant is strak en goed-gebalanceerd. Het achterlicht over de volledige{2}}breedte dient als visueel hoogtepunt, met een donkerrode lens en een interne "Chinese knoop"-lichtsignatuur, die een hoge herkenbaarheid biedt wanneer het 's nachts wordt verlicht. Vergeleken met het conventionele achterlichtontwerp van FAW Bestturn B70 PHEV, levert het een sterker gevoel van technologie en verfijning op. Een subtiel naar boven gericht kofferdeksel vormt een geïntegreerde spoiler, die de aerodynamica verbetert en tegelijkertijd een sportief tintje geeft.
Interieur en cabine: praktische technologie met alledaags comfort


De BYD Qin Plus DM-i 2026 heeft een minimalistische en functionele interieurindeling. De elektronische stuurkolomschakelaar maakt centrale opslagruimte vrij en verbetert de bruikbaarheid van de cabine. Alle modellen zijn uitgerust met een 10,1-inch roterend touchscreen, aangedreven door de DiLink 100 intelligente cockpit, die navigatie, spraakinteractie, smartphoneconnectiviteit, OTA-updates en entertainmentfuncties ondersteunt.


Dankzij de wielbasis van 2718 mm voldoet de cabine gemakkelijk aan de gebruiksbehoeften van gezinnen. De achterpassagiers genieten van royale beenruimte, terwijl de stoelen evenwichtige ondersteuning bieden voor lange- reizen. De hogere bekleding biedt elektrisch- verstelbare voorstoelen, stoelverwarming en een optioneel W-HUD head-up-display, waardoor het dagelijkse rijgemak en de veiligheid worden vergroot.


Chassis en rijervaring
De ophanging combineert een MacPherson-voorwielophanging met een torsie{0}}achterwielophanging, die primair is afgesteld op comfort. Onvolkomenheden in het wegdek worden goed geabsorbeerd, wat zorgt voor stabiliteit tijdens het rijden in de stad en op de snelweg. De elektrische stuurbekrachtiging is licht bij lage snelheden en stabiel bij hoge snelheden, waardoor het voertuig gemakkelijk te manoeuvreren is en vertrouwen-inspirerend voor dagelijks gebruik.


Aandrijflijn en efficiëntie
Het DM{0}}i plug--hybridesysteem combineert een atmosferische motor van 1,5 liter met een elektromotor, wat zorgt voor een soepele acceleratie en een hoog rendement. De acceleratie van 0 tot 100 km/u voldoet ruimschoots aan de dagelijkse rijbehoeften. Dankzij de puur elektrische actieradius van 128 km en 210 km kunnen de meeste dagelijkse woon-werkritten volledig elektrisch worden afgelegd. Wanneer de auto volledig is opgeladen en van brandstof is voorzien, bedraagt het gecombineerde rijbereik meer dan 2100 km, waardoor de reiskosten over lange{11}}afstanden aanzienlijk worden verlaagd. De hogere uitrustingen zijn uitgerust met het intelligente rijassistentiesysteem God's Eye C, dat adaptieve cruisecontrol, rijstrookcentrering en automatisch noodremmen ondersteunt, waardoor vermoeidheid van de bestuurder tijdens het dagelijkse woon-werkverkeer effectief wordt verminderd.


Waarde- en marktpositionering
Met een concurrerende FOB-prijs en een rijke standaardconfiguratie biedt de BYD Qin Plus DM-i 2026 een grotere algehele waarde dan rivalen zoalsChery Arrizo 8PHEV enGeely Emgrand L Hi-P, waarmee zijn leiderschap in de compacte stekker-in het segment van hybride sedans wordt versterkt. Door zich te concentreren op gebruikersbehoeften in de echte-wereld, levert de BYD Qin Plus DM-i 2026 betekenisvolle upgrades op het gebied van bereik, efficiëntie, intelligentie en comfort. Hij zet de erfenis van een hoogwaardige-familiesedan voort en zet tegelijkertijd een hogere standaard voor compacte plug-in hybrides.
Als u op zoek bent naar een krachtige, praktische compacte plug-in hybride sedan, dan is de BYD Qin Plus DM-I 2026 zeker het ontdekken waard. Neem gerust contact met ons op om uw efficiënte en voordelige reis te beginnen!
2026 BYD Qin PLUS DM-i-specificaties
| Parameters | 210 KM progressief (DM-i) | Superieur model tot 210 km (DM-i) | 128 KM Progressief (DM-i) | 420 km/u Progressief (EV) | 510 km/u Progressief (EV) |
| EXW | $13,786 | $15,178 | $12,394 | $13,786 | $15,178 |
| Fabrikanten | DOORD | DOORD | DOORD | DOORD | DOORD |
| niveau | compacte auto | compacte auto | compacte auto | compacte auto | compacte auto |
| Energietype | Sluit-hybride aan | Sluit-hybride aan | Sluit-hybride aan | puur elektrisch | puur elektrisch |
| Lanceringsdatum | 26 januari | 26 januari | 25 september | 25 september | 25 september |
| motor | 1,5LL4 101 pk | 1,5LL4 101 pk | 1,5LL4 101 pk | - | - |
| Maximaal motorvermogen (kW) | 74 | 74 | 74 | - | - |
| Maximaal motorkoppel (N·m) | 126 | 126 | 126 | - | - |
| Totaal vermogen elektromotoren (kW) | 120 | 120 | 120 | 100 | 100 |
| Totaal koppel van de elektromotor (N·m) | 210 | 210 | 210 | 180 | 180 |
| versnellingsbak | Elektronische continu variabele transmissie (E-CVT) | Elektronische continu variabele transmissie (E-CVT) | Elektronische continu variabele transmissie (E-CVT) | Vaste overbrengingsverhouding | Vaste overbrengingsverhouding |
| Lengte × breedte × hoogte (mm) | 4780×1837×1515 | 4780×1837×1515 | 4780×1837×1515 | 4795×1837×1515 | 4795×1837×1515 |
| Lichaamsstructuur | 4-deurs, 5-zits sedan | 4-deurs, 5-zits sedan | 4-deurs, 5-zits sedan | 4-deurs, 5-zits sedan | 4-deurs, 5-zits sedan |
| Maximale snelheid (km/u) | 185 | 185 | 185 | 130 | 130 |
| 0-100 km/u acceleratie(s) | 7.6 | 7.6 | 7.6 | - | - |
| Garantieperiode voertuig | Zes jaar of 150.000 kilometer (levenslange garantie op de drie belangrijkste elektrische componenten). | Zes jaar of 150.000 kilometer (levenslange garantie op de drie belangrijkste elektrische componenten). | Zes jaar of 150.000 kilometer (levenslange garantie op de drie belangrijkste elektrische componenten). | Zes jaar of 150.000 kilometer (levenslange garantie op de drie belangrijkste elektrische componenten). | Zes jaar of 150.000 kilometer (levenslange garantie op de drie belangrijkste elektrische componenten). |
| CLTC puur elektrisch bereik (km) | 210 | 210 | 128 | 420 | 510 |
| Batterijcapaciteit (kWh) | 25.28 | 25.28 | 15.8 | 48 | 57.6 |
| Snellaadvermogen (kW) | 48 | 48 | 15 | 70 | 70 |
| Voertuiggewicht (kg) | 1620 | 1620 | 1580 | 1657 | 1657 |
| Type achtervering | Torsiebalk niet-onafhankelijke ophanging | Torsiebalk niet-onafhankelijke ophanging | Torsiebalk niet-onafhankelijke ophanging | Onafhankelijke ophanging met meerdere-links | Onafhankelijke ophanging met meerdere-links |
| Banden specificaties | 225/60 R16 | 225/60 R16 | 225/60 R16 | 215/55 R17 | 215/55 R17 |
| Controle van de bandenspanning | Waarschuwing voor bandenspanning | Weergave bandenspanning | Waarschuwing voor bandenspanning | Weergave bandenspanning | Weergave bandenspanning |
| Cruise-systeem | cruisecontrol | Adaptieve cruisecontrol op volledige-snelheid | cruisecontrol | - | - |
| Parkeercamera | Achteruitrijcamera | Panoramisch beeld van 360 graden | Achteruitrijcamera | - | - |
| Schermgrootte centrale bediening | 10,1 inch | 12,8 inch | 10,1 inch | 10,1 inch | 10,1 inch |
| Voertuig-infotainmentsysteem RAM | 4 GB | 8 GB | 4 GB | - | - |
| Soort dakraam | enkel dakraam | enkel dakraam | - | - | - |
| Vensterbediening met één-aanraakbediening | Bestuurdersstoel | Het hele voertuig | Bestuurdersstoel | Het hele voertuig | Het hele voertuig |
| Extern ontladingsvermogen | 3,3 kW | 3,3 kW | 3,3 kW | 7kW | 7kW |
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Wat zijn de belangrijkste hoogtepunten van de BYD Qin PLUS DM-i 2026-specificaties?
A:De belangrijkste hoogtepunten van de BYD Qin PLUS DM-i 2026 zijn gericht op bereik, energie-efficiëntie en intelligente functies. Het voertuig meet 4780/1837/1515 mm met een wielbasis van 2718 mm, wat een ruime binnenruimte oplevert. Hij wordt aangedreven door een 1,5 liter + elektromotor met plug-in hybridesysteem, waarmee hij in 7,6 seconden van 0 naar 100 km/u accelereert. De puur elektrische actieradius reikt tot 210 km, met een gecombineerd bereik van meer dan 2.100 km en een brandstofverbruik van 2,79 l/100 km wanneer de batterij leeg is. De standaarduitrusting omvat de intelligente DiLink 100-cockpit, terwijl de hogere uitrustingen zijn uitgerust met het intelligente rijassistentiesysteem Tianshen Eye C, waardoor de auto een toonaangevende kosten-prestatieverhouding in zijn segment heeft.
Vraag 2: Is de BYD Qin PLUS DM-i-prijs concurrerend op de markt?
A:Ja, de prijs van de BYD Qin PLUS DM-i is zeer concurrerend. De officiële richtprijs varieert van 79.800 tot 99.800 CNY, en de FOB-prijs is betaalbaarder vergeleken met concurrenten als Chery Arrizo 8 PHEV en Geely Emgrand L Hi-P. Alle uitrustingen worden standaard geleverd met belangrijke kenmerken zoals een elektronische versnellingspook, een zwevend centraal touchscreen en stembediening, waardoor hij 'volledig uitgerust is vanaf het instapniveau-', wat hem een aanzienlijk kostenvoordeel- oplevert in zijn segment.
V3: Is er een BYD Qin PLUS DM-die ik me herinner?
A:Op dit moment heeft de BYD Qin PLUS DM-i geen openbaar gemaakte belangrijke terugroepgegevens. BYD beschikt over een uitgebreid kwaliteitscontrolesysteem en een after{2}}servicenetwerk. Voertuigen ondergaan vóór de lancering strenge tests, waardoor de betrouwbaarheid van de kerncomponenten wordt gegarandeerd. Als er in de toekomst een terugroepactie plaatsvindt, zal het bedrijf deze onmiddellijk via officiële kanalen aankondigen, zodat gebruikers het voertuig met vertrouwen kunnen kopen en gebruiken.
V4: Wat is het verschil tussen de BYD Qin PLUS EV en BYD Qin PLUS Plug-in hybride?
A:De BYD Qin PLUS EV is een puur elektrisch voertuig, dat voor zijn energie volledig afhankelijk is van de batterij, en het bereik wordt beperkt door de oplaadinfrastructuur. De BYD Qin PLUS Plug-in Hybrid (ook bekend als Qin PLUS DM-i) maakt daarentegen gebruik van een plug-in hybride systeem, waardoor hij puur op elektriciteit kan rijden (tot 210 km) of in een hybride modus die benzine en elektriciteit combineert, met een totaal bereik van meer dan 2.100 km. Hij is niet afhankelijk van oplaadfaciliteiten, waardoor angst voor bereik effectief wordt geëlimineerd, waardoor hij meer geschikt is voor gebruikers zonder vaste oplaadvoorwaarden of voor gebruikers die vaak lange afstanden afleggen.
Vraag 5: Hoe zit het met de betrouwbaarheid van de BYD Qin PLUS 2026?
A:De betrouwbaarheid van de BYD Qin PLUS 2026 (Qin PLUS DM-i) wordt algemeen erkend. De cumulatieve verkoop van meer dan 2,7 miljoen eenheden weerspiegelt de sterke reputatie op de markt. Het plug-in hybridesysteem van 1,5 liter is uitgebreid getest in de markt en is technologisch volwassen en stabiel. De lithium-ijzerfosfaat-bladaccu biedt hoge veiligheid en duurzaamheid. Bovendien zorgen BYD's uitgebreide after{9}}service en garantiebeleid voor een verdere vermindering van de zorgen van gebruikers, waardoor het een betrouwbare gezinssedan is.
Populaire tags: 2026 byd qin plus dm-ik sluit-hybride sedan aan, China 2026 byd qin plus dm-ik sluit-leveranciers van hybride sedans aan

